В´язані туфельки для пупса Бебі Борн "Міледі" (кольори в асортименті)

В´язані туфельки для пупса Бебі Борн Міледі (кольори в асортименті) DutunkaВ´язані туфельки для пупса Бебі Борн Міледі (кольори в асортименті) Dutunka В´язані туфельки для пупса Бебі Борн Міледі (кольори в асортименті) Dutunka В´язані туфельки для пупса Бебі Борн Міледі (кольори в асортименті) Dutunka В´язані туфельки для пупса Бебі Борн Міледі (кольори в асортименті) Dutunka В´язані туфельки для пупса Бебі Борн Міледі (кольори в асортименті) Dutunka В´язані туфельки для пупса Бебі Борн Міледі (кольори в асортименті) Dutunka В´язані туфельки для пупса Бебі Борн Міледі (кольори в асортименті) Dutunka
В´язані туфельки для пупса Бебі Борн Міледі (кольори в асортименті) Dutunka

Код: ББ965

Виробник: Dutunka

(UA) В´язані туфельки для пупса Бебі Борн.

В асортименті 8 кольорів туфельок. У коментарях до замовлення уточнюйте будь ласка обраний варіант. Ви можете замовити туфлі для Бебі Борн будь-якого кольору, зразок квітів є в в´язаних босоніжках для пупса.

(RU) Вязаные туфельки для пупса Беби борн. 

В ассортименте 8 цветов туфелек. В комментариях к заказу уточняйте пожалуйста выбранный вариант. Вы можете заказать туфли для Беби борн любого цвета, образец цветов есть в вязаных босоножках для пупса.

Ціна: 70 грн.

Схожі товари