В´язані туфельки для пупса Бебі Борн "Міледі" (кольори в асортименті)

В´язані туфельки для пупса Бебі Борн Міледі (кольори в асортименті) DutunkaВ´язані туфельки для пупса Бебі Борн Міледі (кольори в асортименті) Dutunka В´язані туфельки для пупса Бебі Борн Міледі (кольори в асортименті) Dutunka В´язані туфельки для пупса Бебі Борн Міледі (кольори в асортименті) Dutunka В´язані туфельки для пупса Бебі Борн Міледі (кольори в асортименті) Dutunka В´язані туфельки для пупса Бебі Борн Міледі (кольори в асортименті) Dutunka В´язані туфельки для пупса Бебі Борн Міледі (кольори в асортименті) Dutunka В´язані туфельки для пупса Бебі Борн Міледі (кольори в асортименті) Dutunka
В´язані туфельки для пупса Бебі Борн Міледі (кольори в асортименті) Dutunka

Код: ББ965

Виробник: Dutunka

(UA) В´язані туфельки для пупса Бебі Борн.

В асортименті 8 кольорів туфельок: туфельки для пупса дівчинки (з розочками), та моделі з бантиком, що підійдуть для хлопчика Бебі борн.
 У коментарях до замовлення уточнюйте будь ласка обраний варіант. Ви можете замовити туфлі для Бебі Борн будь-якого кольору, зразок квітів є в в´язаних босоніжках для пупса. 
У коментарях до замовлення уточнюючого ласка якого кольору вам потрібні туфельки.


(RU) Вязаные туфельки для пупса Беби борн. 

В ассортименте 8 цветов туфелек: туфельки для пупса девочки (с розочками), и модели с бантиком, которе подойдут для мальчика Бэби Борн.

В комментариях к заказу уточняйте пожалуйста выбранный вариант. Вы можете заказать туфли для Беби борн любого цвета, образец цветов есть в вязаных босоножках для пупса.

Ціна: 75 грн.

Схожі товари