Платья для Беби борн (Baby born)

  (UA) Плаття для пупса Бебі борн 42 см. У широкому асортименті оригінальні моделі нарядів для дівчинки Бебі Борн. Літні сарафанчики, легкі платтячка, теплі наряди, а також бальні сукні. Наряди героїнь з улюблених мультфільмів, наприклад плаття Ельзи з "Холодного серця" (в синьому і блакитному варіанті), плаття "Мінні Маус" - з вушками, як у справжньої мишки Мінні. А також користується великою популярністю українське вбрання для пупса (вибір моделей):  спідниця-плахта, вишиванка, фартушок, віночок на голову.
    Деякі моделі на сайті унікальні, в єдиному екземплярі, так як ми самі шиємо одяг для Бебі Борн (і не тільки), але деякі (особливо полюбилися і популярні моделі) - повторюються. Багато моделей з´явилося "під замовлення". Це особливі, улюблені модельки. Вони з історією: чиясь малеча намалювала сукню для пупса і попросила маму зшити таке плаття. Добре, якщо мама швачка і у неї є час, але в житті, на жаль, так рідко буває ... І тоді ця мама звернулася до нас, попросила втілити в життя мрію (фантазію) дочки. Ми підбираємо матеріали, обговорюємо з мамою фасон, бюджет (ціни ви бачите на сайті), і народжується плаття з Фламінго, наряд Ельзи та інші. Щаслива дитина, грає з улюбленою лялькою, задоволена і мама - скромний бюджет і виконане бажання дочки. Також шили вбрання для ляльки під плаття дівчинки на фотосесію, в стилі "мама-дочка" Ви також можете звернутися до нас зі своєю цікавою ідеєю!


 (RU) Платья для пупса Беби бон ростом 42 см. В широком ассортименте оригинальные модели нарядов для девочки Беби борн.  Летние сарафанчики, легкие платьица, теплые наряды, а также бальные платья.  Наряды героинь из любимых мультфильмов, например платье Эльзы из "Холодного сердца" (в синем и голубом варианте), платье "Минни Маус" - с ушками, как у настоящей мышки Минни. А также  пользуется большой популярностью украинский наряд для пупса (выбор моделей): все как настоящее, юбка-плахта, вышиванка, фартушек, веночек на голову. 
    Некоторые модели на сайте уникальны, в единственном экземпляре, так как мы сами шьем одежду для Беби  борн (и не только), но некоторые (особо полюбившиеся и популярные модели) - отшиваются повторно. Много моделей появилось "под заказ". Это особенные, любимые модельки. Они с историей: чья-то дочка нарисовала платье для пупса и попросила маму сшить такое платье. Хорошо, если мама швея и у нее есть время, но в жизни , к сожалению, так редко бывает... И тогда эта мама обратилась к нам, попросила воплотить в жизнь мечту (фантазию) дочери. Мы подбираем материалы, обсуждаем с мамой фасон, бюджет (цены вы видите на сайте), и рождается платье с Фламинго, наряд Эльзы  и другие. Счастлив ребенок, играет с любимой куклой, довольна и мама - скромный бюджет и исполненное желание дочери. Также шили наряд для куклы под платье девочки на фотосесию, в стиле "мама-дочка" Вы также можете обратиться к нам со своей интересной идеей!