Наряд для Бебі борн "Україночка" (вибір моделей)

Наряд для Бебі борн Україночка (вибір моделей) DutunkaНаряд для Бебі борн Україночка (вибір моделей) Dutunka Наряд для Бебі борн Україночка (вибір моделей) Dutunka Наряд для Бебі борн Україночка (вибір моделей) Dutunka Наряд для Бебі борн Україночка (вибір моделей) Dutunka Наряд для Бебі борн Україночка (вибір моделей) Dutunka Наряд для Бебі борн Україночка (вибір моделей) Dutunka Наряд для Бебі борн Україночка (вибір моделей) Dutunka
Наряд для Бебі борн Україночка (вибір моделей) Dutunka

Код: ББ990

Виробник: Dutunka

(UA) В асортименті 2 види українського національного одягу для ляльки дівчинки Бебі борн,  в коментарях до замовлення будь ласка уточнюйте обраний варіант. 
Взуття в комплект не входить. В´язані босоніжки (ціна 80 грн) можна підібрати під кожен комплект (червоні, сині, жовті чи іншого кольору) та купити разом з комплектом одягу.
 
 (RU) В ассортименте 2 вида нарядов украинской национальной одежды для пупса девочки Беби борн., в комментариях к заказу пожалуйста уточняйте выбранный вариант. 
Обувь в комплект не входит. Вязаные босоножки (цена 80 грн) под комплект (красные, синие, много других цветов) можно купить отдельно.

Ціна: 135 грн.

Схожі товари