Зимовий одяг на Baby Born Зимняя одежда для Беби борн

(UA) Зимовий одяг для  Бебі Борн (42 см). Яскраві моделі, зручні застібки у вигляді блискавки, гудзиків або кнопочок допоможе дівчинці навчитися справлятися з усіма видами застібок, правильно вибирати одяг по погоді спочатку для своєї улюбленої ляльки, "донечки" або "синочка", а потім і самостійно одягатися швидко і зі смаком!
У розділі представлені теплі шубки з підкладкою, стильні теплі пальто, зимові куртки, теплі комбінезони для Baby Born. Комбінезони в декількох варіаціях: у вигляді конверта (як для новонародженого), так і з ніжками (закриті або відкриті, що дає можливість взути ляльці черевички або чобітки).
Розділ з верхнім одягом для Бебі Борн зростанням 32 см: >зимовий і демісезонний одяг для пупса 32 см.

(RU) Красивая и качественная теплая зимняя одежда для пупса Беби борн ростом 42 см. Яркие модели, удобные застежки в виде молнии, пуговиц или кнопочек поможет девочке научиться справляться со всеми видами застежек, правильно выбирать одежду по погоде сначала для своей любимой куклы, "доченьки" или "сыночка", а затем и самостоятельно одеваться быстро и со вкусом!
В разделе представлены теплые шубки с подкладкой, стильные теплые пальто, зимние куртки, теплые комбинезоны для Baby Born. Комбинезоны в нескольких вариациях: в виде конверта (как для новорожденного), так и с ножками (закрытые или открытые, что дает возможность обуть кукле ботиночки или сапожки).
Раздел с верхней одеждой для Беби борн ростом 32 см: зимняя и демисезонная одежда для пупса 32 см.