Комбінезон для Беби борн (різні кольори)

Комбінезон для Беби борн (різні кольори) DutunkaКомбінезон для Беби борн (різні кольори) Dutunka Комбінезон для Беби борн (різні кольори) Dutunka Комбінезон для Беби борн (різні кольори) Dutunka Комбінезон для Беби борн (різні кольори) Dutunka Комбінезон для Беби борн (різні кольори) Dutunka Комбінезон для Беби борн (різні кольори) Dutunka Комбінезон для Беби борн (різні кольори) Dutunka
Комбінезон для Беби борн (різні кольори) Dutunka

Код: ББ950

Виробник: Dutunka

(UA) Комбінезон для пупса Бебі Борн. В асортименті кілька кольорів. У коментарях до замовлення уточнюйте будь ласка обраний варіант.
Шапочки і черевички в комплект не входить, але ви можете замовити повний образ, як на фото. Для цього вкажіть в коментарях до замовлення, що хочете придбати весь комплект.
 

(RU) Комбинезон для пупса Беби борн. В ассортименте несколько расцветок . В комментариях к заказу уточняйте пожалуйста выбранный вариант. 
Шапочки и ботиночки в комплект не входит, но вы можете заказать полный образ, как на фото.  Для этого укажите  в коментариях к заказу, что хотите приобрести весь комплект.

 

Ціна: 220 грн.

Схожі товари