Флісовий комбінезон для Бебі Борн "Зайчик" (кольори)

Флісовий комбінезон для Бебі Борн Зайчик (кольори) DutunkaФлісовий комбінезон для Бебі Борн Зайчик (кольори) Dutunka Флісовий комбінезон для Бебі Борн Зайчик (кольори) Dutunka Флісовий комбінезон для Бебі Борн Зайчик (кольори) Dutunka Флісовий комбінезон для Бебі Борн Зайчик (кольори) Dutunka
Флісовий комбінезон для Бебі Борн Зайчик (кольори) Dutunka

Код: Б997

Виробник: Dutunka

(Ua) Флісовий комбінезон з капюшоном із заячими вушками для пупса Бебі Борн (Baby Born). Зручно застібається на блискавку. В асортименті декілька кольорів, в коментарях уточнюйте будь ласка обраний варіант. темно рожевого зайчика (останнє фото)  тимчасово немає в наявності.
Є схожий варіант комбінезончика - з білою вставкою на грудях, в асортименті 2 кольори, зелений і рожевий. 
Ці комбінезончики можна одягати як на вулицю (легкий демісезонний варіант), так і використовувати у грі як піжамка- кігурумі.

(Ru) Флисовый комбинезон (сдельный человечек) с капюшоном с ушками зайчика для пупса Беби борн. Удобно застегивается на молнию. В ассортименте несколько цветов, в комментариях к заказу уточняйте пожалуйста выбранный вариант. 
темно розового зайчика (последнее фото)  временно нет в наличии.
Есть похожий вариант комбинезончика - с белой вставкой на грудке, в ассортименте 2 цвета, зеленый и розовый.
Эти комбинезончики можно одевать как на улицу (легкий демисезонный вариант), так и использовать в игре как пижамка- кигуруми.
 

Ціна: 130 грн.

Схожі товари