Суцільний трикотажний купальник для пупса Бебі берн "семицветик" (кольори в асортименті)

Суцільний трикотажний купальник для пупса Бебі берн семицветик (кольори в асортименті) DutunkaСуцільний трикотажний купальник для пупса Бебі берн семицветик (кольори в асортименті) Dutunka Суцільний трикотажний купальник для пупса Бебі берн семицветик (кольори в асортименті) Dutunka Суцільний трикотажний купальник для пупса Бебі берн семицветик (кольори в асортименті) Dutunka Суцільний трикотажний купальник для пупса Бебі берн семицветик (кольори в асортименті) Dutunka Суцільний трикотажний купальник для пупса Бебі берн семицветик (кольори в асортименті) Dutunka Суцільний трикотажний купальник для пупса Бебі берн семицветик (кольори в асортименті) Dutunka Суцільний трикотажний купальник для пупса Бебі берн семицветик (кольори в асортименті) Dutunka Суцільний трикотажний купальник для пупса Бебі берн семицветик (кольори в асортименті) Dutunka
Суцільний трикотажний купальник для пупса Бебі берн семицветик (кольори в асортименті) Dutunka

Код: ББ443

Виробник: Dutunka

(UA) Суцільний трикотажний однотонний купальник для пупса Бебі Берн. На шиї у пупса зав´язується на стрічку. В асортименті різні кольори купальників, уточнюйте будь ласка у коментарях до замовлення обраний варіант.


(RU) Сдельный трикотажный однотонный купальник для пупса Беби берн . На шее у пупса завязывается на ленточку. В ассортименте разные цвета купальников, уточняйте пожалуйста в комментариях к заказу выбранный вариант.

Ціна: 65 грн.

Схожі товари